عضویت در سایت

ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق همین وب سایت انجام می‌شود. ابتدا جهت عضویت در سایت، به قسمت عضویت در سامانه، در نواری بالایی سایت (سمت چپ) مراجعه نموده و فرم مربوطه را مطالعه فرمایید. سیستم به شما یک کلمه عبور اختصاص می‌دهد که به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. این کلمه را می‌توانید پس از اولین بار ورود به سایت تغییر دهید. در این قسمت نوع عضویت خود را به صورت صحیح مشخص فرمایید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، می‌توانید به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

انواع عضویت به صورت زیر است:

  • اعضای انجمن آب و فاضلاب ایران (با ارائه شماره عضویت) هنگام ثبت‌نام

  • دانشجویان (با ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر) هنگام ثبت‌نام

  • شرکت‌کنندگان آزاد با مقاله

  • شرکت‌کنندگان آزاد بدون مقاله

ثبت‌نام به دو صورت انجام می‌شود:

  • ثبت‌نام حقیقی

  • ثبت‌نام حقوقی

ثبت‌نام حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش و کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

تذکر: برای ثبت نام حقوقی به گزینه حامیان مراجعه شود.

 

راهنمای ثبت نام افراد حقیقی به صورت انفرادی

 

پس از تکمیل عضویت در وب سایت کنگره، با مراجعه به (منوی ثبت‌نام - گزینه فرم شرکت در همایش) می‌توانید در همایش ثبت‌نام کنید و در نشست‌های ارائه مقالات، سخنرانی‌های کلیدی و تعدادی از کارگاه‌های آموزشی (در صورت وجود ظرفیت) شرکت نمایید. پس از مشخص نمودن نوع عضویت و ذخیره آن، به منوی ثبت‌نام گزینه «صدور صورت حساب و پرداخت هزینه» مراجعه نمایید. در این صفحه مشخصات کاربر نمایش داده می‌شود. به ستون وضعیت در جدول توجه فرمایید در صورتی که برای پرداخت هزینه تأیید شده بود، گزینه «ادامه صدور صورتحساب» را انتخاب نموده و مبلغ صورتحساب را به حساب شماره 135720623 با شماره شبای IR930180000000000135720623  و یا شماره کارت مجازی 5859837000126256 بانک تجارت شعبه اردیبهشت (کد 187) به نام انجمن آب و فاضلاب ایران واریز و اسکن فیش واریزی را در قسمت مشخص شده قرار دهید. همچنین پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (برای ورود به درگاه پرداخت اینترنتی اینجا را کلیک کنید) به نام مسعود تابش فراهم شده است. پس از ورود به درگاه پرداخت و وارد کردن نام و نام خانوادگی خود و مبلغ صورتحساب (واحد مبلغ صورتحساب در سامانه پرداخت اینترنتی تومان است)، گزینه پرداخت را انتخاب نموده و فرایند پرداخت هزینه را تکمیل نمایید. در نهایت رسید پرداختی خود را در سایت کنگره و قسمت ثبت‌نام، صدور صورتحساب و پرداخت هزینه وارد نمایید.

 

خواهشمند است پس از بارگذاری تصویر فیش واریزی در سایت، در قسمت توضیحات نوع پرداخت خود را (کارت به کارت، واریز به حساب، بین بانکی و یا درگاه اینترنتی) مشخص نمایید.

 

شرکت‌کنندگان محترم توجه داشته باشند هر یک از ثبت‌نام‌کنندگان در کنگره مجاز به حداکثر ارائه ۵ مقاله هستند. 

 

 هزینه ثبت‌نام برای شرکت‌کنندگان به شرح زیر است:

 

 

  • هزینه ثبت‌نام دانشجو در هر شرایطی (با مقاله، بدون مقاله یا عضویت در انجمن آب و فاضلاب ایران) ثابت و بر اساس جدول فوق خواهد بود.

 

 لازم به توضیح است که کلیه هزینه‌های فوق صرفاً جهت ثبت‌نام یک مقاله است و هزینه ارسال هر مقاله دیگر ۴۰ درصد مبلغ هزینه ثبت‌نام اولیه است.