راهنمای حمایت شرکت‌های آب و فاضلاب از همایش

پیرو تفاهم‌نامه امضاشده بین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و انجمن آب و فاضلاب ایران در خصوص مشارکت در برگزاری و حمایت مادی و معنوی این شرکت از دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران، از مدیران و کارشناسان محترم شرکت آب و فاضلاب تقاضا می‌شود هرگونه پرداخت مالی به کنگره را صرفا مطابق راهنمای زیر انجام دهند.

به منظور سهولت در فرآیند ثبت حمایت و معرفی مدعوین حامی در همایش، ابتدا یک حساب کاربری حقوقی به نام شرکت آب و فاضلاب مربوطه ایجاد کرده و پس از تکمیل عضویت در سایت همایش، با مراجعه به منوی «ثبت‌نام –ثبت حمایت شرکت‌های آب و فاضلاب» پس از مشخص نمودن سطح حمایت و ذخیره آن، به منوی ثبت‌نام گزینه «صدور صورت حساب و پرداخت هزینه» مراجعه نمایید. در این صفحه مشخصات کاربر نمایش داده می‌شود. به ستون وضعیت در جدول توجه فرمایید در صورتی که برای پرداخت هزینه تأیید شده بود، گزینه «ادامه صدور صورتحساب» را انتخاب نموده و مبلغ صورتحساب را به حساب شماره 135720623 یا شماره شبای IR930180000000000135720623  و یا شماره کارت مجازی 5859837000126256 بانک تجارت شعبه اردیبهشت (کد 187) به نام انجمن آب و فاضلاب ایران واریز و تصویر فیش واریزی را در قسمت مشخص شده قرار دهید. همچنین پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (برای ورود به درگاه پرداخت اینترنتی اینجا را کلیک کنید)  به نام مسعود تابش فراهم شده است. پس از ورود به درگاه پرداخت و وارد کردن نام شرکت آب و فاضلاب خود و مبلغ صورتحساب (واحد مبلغ صورتحساب در سامانه پرداخت اینترنتی تومان است)، گزینه پرداخت را انتخاب نموده و فرایند پرداخت هزینه را تکمیل نمایید. در نهایت رسید پرداختی خود را در سایت همایش و قسمت ثبت‌نام، صدور صورتحساب و پرداخت هزینه وارد نمایید.


 

اطلاعیه: قابل توجه شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور... بخوانید!

 

اطلاعیه 2: قابل توجه شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور... بخوانید!


 

-کلیه افراد حقوقی اعم از شرکتهای آب و فاضلاب و یا دیگر شرکتهای دولتی، عمومی و خصوصی که مایل به حمایت مالی از کنگره می باشند لازم است فرم مربوط به انجام حمایت مالی را تکمیل و از طریق سایت بارگزاری نمایند.تذکر مهم: لطفا در هر نوع پرداخت، حتما عبارت "بابت حمایت مالی از دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران" درج شود.

سپس اسامی شرکت کنندگان از طرف شرکت آب و فاضلاب خود را طی یک نامه رسمی از سوی شرکت و تحت عنوان حمایت مالی از دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران، از طریق تماس با دبیرخانه همایش با شماره فکس 03133912742و یا ایمیل iwwa-conf.ir@info اعلام فرمایید.

- خواهشمند است پس از بارگذاری تصویر فیش واریزی در سایت، در قسمت توضیحات نوع پرداخت خود را (کارت به کارت، واریز به حساب، بین بانکی و یا درگاه اینترنتی) مشخص نمایید.

سطوح حمایت مالی شرکت‌های آب و فاضلاب

ردیف

موضوع

سطح اول

سطح دوم

سطح سوم

سطح چهارم

۱

استقرار استند معرفی حامی در محوطه اصلی کنگره

*

 

 

 

۲

درج لوگوی حامی در بروشور کنگره

*

 

 

 

۳

درج لوگوی حامی بر روی تبلیغات محیطی

*

 

 

 

۴

درج لوگوی حامی بر کارت شرکت‌کنندگان کنگره

*

 

 

 

۵

اختصاص غرفه نمایشگاهی

۶ مترمربع

۶ مترمربع

 

 

۶

قراردادن تیزر تبلیغاتی حامی در لوح فشرده کنگره

*

*

 

 

۷

قرار دادن گزارش عملکرد سالیانه و هدیه حامی در بسته اهدایی

*

*

 

 

۸

درج لوگوی حامی در کتابچه کنگره

*

*

 *

 

۹

درج لوگوی حامی در داخل لوح فشرده

*

*

 *

 *

۱۰

اعطای تندیس یادبود کنگره

*

*

*

 *

۱۱

درج لوگوی حامی در تارنمای همایش و لینک به سایت حامی

*

*

*

*

۱۲

ثبت نام و پذیرش رایگان اعضای شرکت حامی (نفر)

8

6

4

۲

 ۱3

مبلغ حمایت مالی

۱۰
میلیون تومان

۵
میلیون تومان

2.5
میلیون تومان

1.25
میلیون تومان

 

درصورتی‌که شرکت‌های آب و فاضلاب پس از انتخاب سطح حمایت مورد نظر مایل به ثبت‌نام تعداد افراد بیشتری باشند، می‌توانند با استفاده از جدول تعرفه افراد منفرد در صفحه راهنمای ثبت‌نام، مبلغ اضافه را مشخص و به همراه مبالغ حمایت مالی پرداخت نمایند.

جدول حمایت کنندگان غیر آب و فاضلاب